ثبت آگهی خرید و فروش آپارتمان در تهران

از آنجایی که در سالهای اخیر استفاده از اینترنت و فضای مجازی در همه امور گسترش بسیار زیادی داشته است، ثبت آگهی خرید و فروش آپارتمان در حوزه املاک نیز از این قافله جا نمانده بطوریکه در پایتخت فروشندگان ملک بطور چشمگیری به سمت آگهی فروش آپارتمان در تهران با استفاده از وب سایتها و اپلیکیشن های مرتبط سوق داده شده اند. با توجه به تحقیقات انجام شده در این زمینه امروزه بیش از ۹۰٪؜ خریداران مسکن برای شروغ جستجو از بستر اینترنت در قالبهای مختلف مذکور برای پیدا کردن ملک دلخواه خود بهره میبرند.

درج آگهی رایگان مسکن

در خیلی از وب سایتها و اپ های موبایلی میتوانید از امکان درج آگهی رایگان مسکن استفاده کرده و توضیحات لازم و همچنین عکسهای جذاب و تاثیرگذاری را از خانه خود به نمایش بگذارید. با استفاده از این موقعیت و رعایت اصول حرفه ای درج آگهی مناسب و جذاب شانس دیده شدن و در نتیجه فروش یا اجاره ملک شما بیشتر میشود.

ویژگی های یک آگهی ملک جذاب و حرفه ای که باید رعایت کنید

ما در وبسایت آشیونه همه شرایط لازم برای بهتر دیده شدن و جذاب بودن آگهی فروش آپارتمان و کلیه آگهی ها مشابه را فراهم کرده ایم. همچنین برای هر فایل شما یک صفحه اختصاصی قرار داده ایم تا بازدید کننده بتواند همه خصوصیات و نیز عکسهای ملک شما را براحتی و با جزئیات کامل رویت کند.

نکاتی مهمی را که باید در ثبت آگهی املاک بیشتر به آنها توجه کنید با هم مرور میکنیم:

استفاده از علامت سؤال؟ و علامت تعجب! پس از کلمات کلیدی در ابتدای آگهی ملک

بکار بردن عبارت های متفاوت و جدید در سرتیتر آگهی

ایجاد حس کنجکاوی و سؤال در بازدیدکننده در ابتدای توضیحات و تشویق افراد برای خواندن همه مطلب

بعنوان مثال می توانید از عبارات زیر استفاده کنید:

مطمئن باشید این فایل زیر قیمت است!

قیمت باورنکردنی !!!

زیر قیمت منطقه خرید کنید…

فقط بپرسید چند؟

البته توجه داشته باشید که در صورت واقعی بودن مطلب از عبارات فوق استفاده کنید و از گفتن مطالب غیر واقعی و شعاری پرهیز نمایید. 

ایجاد تور مجازی

تور مجازی یا بازدید مجازی از ملک قابلیتی است که میتوانید بوسیله آن تمامی قسمتهای ملک خود را بصورت ۳۶۰ درجه و کاملا خلاقانه با همه جزئیات طوری نمایش دهید که بازدید کنندگان بتوانند خود را در محیط خانه شما حس کرده و پاسخ سوالات خود را با دیدن این تور مجازی دریافت کنند و به تصمیم نهایی برسند.

 تور مجازی قابلیت جدیدی است که علاوه بر افزایش شانس درخواست بازدید حضوری و بالاتر رفتن احتمال معامله ملک میتواند در صرفه جویی وقت و زمان مشتری تاثیر بسزایی داشته باشد که برای افراد بسیار با ارزش است.


چرا باید از تبلیغات و آگهی اینترنتی استفاده کنیم؟

امروزه با زیاد شدن عمق اطلاعات در فضای مجازی و همچنین دسترسی سریع و راحت به آن از یک طرف و کمبود وقت در برآورده کردن حضوری و فیزیکی نیازهای روزمره از سوی دیگر، باعث ورود همگان به فضای اینترنت شده است.

اینترنت، جهت کسب اطلاعات مختلف در مسائل گوناگون، بستر بسیار مناسبی است.به همین دلیل عقل سلیم حکم میکند، اگر به دنبال جواب سوالی هستیم در فضای اینترنت ،میتوان خیلی سریع و با صرف کمترین هزینه به جواب رسید.

اگر نیاز به خرید وسیله ای دارید، یا اینکه دنبال آموزش خاصی هستید و یا نیازمند برخی خدمات می باشید، در اکثر این موارد میتوان از طریق اینترنت به نتیجه دلخواه رسید چون میتوانید کیفیت و قیمتهای ارائه شده را با هم مقایسه کنید.

بعنوان مثال اول : شما نیاز به خرید یک سشوار پیدا میکنید و میتوانید با یک سرچ ساده ،در چند دقیقه از آخرین قیمتها و برندهای موجود در بازار باخبر شوید.حتی میتوانید بصورت آنلاین سشوار خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

بعنوان مثال دوم : فرض کنید شب هنگام در قسمتی از برق منزل شما اتصال کوتاه ایجاد گردیده و باعث قطع برق منزل شده است، شما علاقه ای ندارید که اهل منزل را تنها گذاشته و در آن موقع از شب به دنبال برقکار از این الکتریکی به آن الکتریکی بروید و تازه اینکه در نهایت امر آیا برقکار پیدا شود یا نه!

خوب راحت ترین کار این است که با گوشی همراه خود یک مرکز خدمات برق ساختمان را در اینترنت پیدا کرده و بعد از گفتن شرح ماوقع و پس از کسب اطلاع از مبلغ حدودی اجرت و لوازم، از تکنسین های آن مجموعه دعوت کنید برای حل مشکل به آدرس شما مراجعه کنند.

در نهایت با توجه به مثالهای ذکر شده میتوان گفت آگهی اینترنتی فروش و اجاره ملک نیز که چند سالیست رواج پیدا کرده، جای خود را در بین بقیه تبلیغات اینترنتی تثبیت نموده و افراد با این نوع آگهی ها آشنا شده اند و در اولین قدم برای پیدا کردن مسکن مناسب سراغ اینترنت میروند که در خیلی از موارد هم نتیجه خوبی دریافت می نمایند.

قیمت آپارتمان

ثبت آگهی املاک