دراور جدید

دراور جدید

تولید و فروش شیک‌ترین انواع درآورهای مدرن و زیبا در مدلهای روز دنیا

سفارشی سازی ابعاد، رنگ و جنس کالا

برای مشاهده جزئیات هر محصول روی آن کلیک کنید

سفارش حضوری و آنلاین – تماس: ۰۹۱۲۷۰۸۵۷۴۲ – ۰۹۳۹۰۳۱۸۱۷۲

سوالات متداول و قوانین فروشگاه

محصولات با قابلیت فروش تکی …

فروش ویژه لوستر و آویز چوبی

چند نکته که قبل از خرید درآور بهتر است بدانید!!

خرید دراور

بطور معمول بهترین روش برای قراردادن وسایل و پوشاک شخصی و دم دستی مانند انواع لباس زیر و لباسهای راحتی غیر رسمی مانند لباس خواب، پیجامه، جوراب و مانند اینها، قرار دادن اینگونه البسه داخل کشوهای درآور است. از آنجا که لباسهای راحتی و خانگی نیاز به اتو ندارند و هر روزه مورد استفاده قرار می‌گیرند میتوان آنها را تا کرده و داخل دراور گذاشت.

البته بسته به استفاده و ضرورت میتوان از کشوها برای قراردادن لوازم شخصی و غیر مهم نیز استفاده کرد که بسته به نیاز و سلیقه افراد متفاوت خواهد بود. بنابراین با خرید دراور مناسب می‌توانید از دردسر بهم‌ریختگی اینگونه لوازم شخصی رها شده و به آنها سامان دهید. نکته مهم در انتخاب و خرید دراورها این است که می‌بایست حداقل به تعداد افراد خانواده یک یا چند کشو در نظر گرفته شود.

از آنجا که بیشتر شدن تعداد کشوها بصورت عمودی امکان‌پذیر است، نگرانی در رابطه با اشغال فضای بیشتر در اتاق وجود ندارد. نکته مثبت اینکه با خرید انواع مدلهای دراور و مناسب میتوان از سطح رویی آن بعنوان میز استفاده کرد و وسایلی را نیز روی آن قرار داد.


دراور آینه دار

اگر با کمبود فضا مشکل دارید پیشنهاد می‌کنیم از انواع درآور آینه دار استفاده کنید تا از قابلیت سطح بالایی درآور بعنوان میز آرایش بهره ببرید. استفاده از آینه‌های گرد یا چهارگوش زیبایی درآور را بیشتر کرده و قابلیت میز آرایش را به همراه خواهد آورد. درآور آینه دار از گذشته مورد استفاده افراد بوده و امروزه نیز با مدلهای متنوع و شیک همچنان محبوبیت خود را در خانواده‌ها حفظ کرده است و طرفداران زیادی دارد.

دراور لباس

با توجه به اهمیت وجود داور در خانواده‌های ایرانی برای جمع و جور کردن و منسجم نمودن لوازم و لباسهای شخصی، بعضی از انواع دراور جدید را میتوان بصورت کمد-دراور تهیه نمود که بعنوان جای لباس از آن استفاده کرد. در این مدل دراورها یک کمد لباس بهمراه میله آویز و به ارتفاع کشوها در یک طرف دراور وجود دارد که میتوان لباسهای اتوخور و مجلسی را در آن آویزان کرد.

دراور ام دی اف

جنس بدنه را میتوان از ام دی اف رنگی(ورق رنگی) تهیه نمود. همچنین میتوان دراور ام دی اف را از ورق خام تولید کرد و رنگ دلخواه را روی آن پاشید. دراور ام دی اف با ورق رنگی و روکش ملامینه در مقایسه با نوع رنگ شده از قیمت پایینتری برخوردار است. این نوع دراور بصورت ایستاده روی زمین قرار میگیرد و براحتی قابل جابجایی است. در انتخاب و خرید دراور ام دی اف دقت کنید که کشوها حتما از نوع ریلی ساجمه‌ای و سه زمانه باشند تا بتوانید آنها را کاملا بیرون آورده و وسایل خود را راحت‌تر درون آنها بچینید.

دراور با روکش وکیوم

دراور نئوپان با روکش ملامینه یا لترون در ظاهر دقیقا مانند دراور ام دی اف است…

دراور چوبی

ساخت دراور چوبی بیشتر با سفارش مشتری در ابعاد و رنگ دلخواه صورت می‌پذیرد و از آنجا که از متریال طبیعی برای ساخت دراور چوبی استفاده می‌گردد و همچنین نیاز به رنگ کردن دارد به طبع قیمت بالاتری نسبت به دراور ام دی اف خواهد داشت. در مراحل تولید و ساخت دراور چوبی زمان بیشتری صرف می‌شود و بسته به سلیقه افراد از نقشهای برجسته و منبت کاری و هنر سازنده بیشتر استفاده می‌گردد.


ابعاد دراور

ابعاد دراور اعم از چوبی و یا ام دی اف استاندارد خاصی ندارد ولی از لحاظ طبقه و تعداد کشو متداولترین نمونه‌ها از سه تا شش کشو در بازار موجود است. از نظر ارتفاع هم بیشتر از ۱۳۰ سانتیمتر متداول نیست. عرض دراور هم در یک ستون عمودی در محدوده بین ۷۰ تا ۹۰ سانتیمتر رایج بوده و در بازار موجود است. سرویس چوب آشیونه در ابعاد سفارشی شما هر نوع و مدل دراور را با سلیقه شخصی و قیمت مناسب طراحی و تولید می‌نماید.

باکس TV دیواری
باکس تلویزیون دیواری مدل A3
میز تی وی جدید

انواع میز تلویزیون دیواری و زمینی مدرن