دکوری چوبی

دکوری چوبی

فروش ویژه لوستر و آویز چوبی

چوب دکوری و تنوع آن

همان‌طور که گفته شد یکی از امتیازات دکوریهای چوبی به متنوع بودن آن مربوط می‌شود. چوب دکوری را می‌توان برای ساخت موارد مختلفی همچون کابینت، کف‌پوش، مبلمان و یا حتی وسایل چوبی دکوری به کار گرفت. برتری دیگری که در چوب دکوری وجود دارد و پیش‌تر نیز اشاره شد، دوام و ماندگاری آن است.

 به ‌طوری ‌که اگر در دکوراسیون منزل خود از لوازم دکوری استفاده کنید تا سالیان سال از بابت تداومش هیچ‌گونه دلواپسی نخواهید داشت. البته در این خصوص باید توجه داشت که برخی از انواع چوب‌ها برای ساخت‌وساز دکوریجات چوبی گزینه مناسب‌تری محسوب می‌شوند؛ یعنی چوب‌هایی همچون درخت افرا، بلوط، راش و توس.

از دیگر محاسن وسایل چوبی دکوری این است که با گذر زمان چیزی از جذابیت آن‌ها کم نمی‌شود. به تعبیر دیگر کهنگی و از مد افتادن در چوب دکوری راه ندارد. به نحوی که از روزهای گذشته تا همین حالا همواره از چوب برای ساخت‌وساز خانه‌ها، دکور داخلی آن‌ها و غیره استفاده می‌گردد.

در مورد دکوراسیون چوبی بد نیست بدانید که صرفاً به سبک مدرن یا کلاسیک محدود نشده، بلکه دستتان حسابی باز است که در سبک های مختلف از انواع دکوری چوبی جدید، دکوری دیواری چوبی، استند چوبی و یا دیگر اشکال آن استفاده نمایید؛ بنابراین در زمان خرید دکوریهای چوبی ابتدا باید مشخص کنید که دقیقاً چه چیزی می‌خواهید. به ‌ویژه که چوب دکوری در ساخت پارکت (کفپوش‌های چوبی)، دیوار پوش، میز و صندلی، گلدان و غیره به کار می‌رود.


دکوری دیواری چوبی

روش‌های مختلفی برای زیباسازی محیط خانه وجود دارد. دکوری دیواری چوبی یکی از شیوه‌هایی است که دکوراسیون منزل را از این رو به آن رو می‌کند. اگر به دنبال خرید دکوری چوبی هستید و به طور کلی دکوری دیواری چوبی مدنظرتان است بد نیست کمی با انواع آن آشنا شوید. تابلوهای دیواری شلف دار جزو انواع نام آشنا از این دکوری ها به حساب می‌آیند.

آیینه‌هایی با قاب چوبی و اشکال هندسی مختلف نیز در گروه دکوری دیواری چوبی قرار می‌گیرند. بسته به شکل آن‌ها می‌توانید دکوراسیونی مدرن و یا کلاسیک را در منزل و محل کار خود پیاده نمایید. به ‌عنوان مثال اگر چوب دکوری انتخابی‌تان آیینه‌های با قاب گرد باشد، جان می‌دهد برای ایجاد یک دکور کلاسیک!

تابلوهای چوبی گیاهی جزو لوازم دکوری مدرنی هستند که جلوه چشم‌گیری به محیط می‌بخشند. از سوی دیگر شلف های چوبی در میان دکوری‌های دیواری جزو وسایل پرچم‌دار، مطرح و صد البته کاربردی محسوب می‌شوند. این نوع از قفسه‌ها تمامی قسمت‌های مختلف خانه را پوشش داده و خودشان نیز فضای کمی اشغال می‌کنند. جالباسی و جاکلیدی‌های چوبی از دیگر اقسام دکوری‌های چوبی با قابلیت اتصال به دیوار هستند. این دکوری‌ها علاوه بر جنبه تزیینی، کارایی قابل ‌توجهی نیز دارند.

دکوریجات چوبی جدید

استند چوبی

در میان لوازم دکوری چوبی برخی از آن‌ها نوظهور محسوب می‌شوند که از جمله آن می‌توان به استند چوبی، پایه گلدان چوبی و مانند آنها اشاره نمود. پایه‌های گلدان که تکلیفشان مشخص است و باعث می‌شوند که ارتفاع گلدان متناسب با میز، مبل و صندلی‌ها باشد.

 اما در خصوص استند چوبی باید بگوییم که این لوازم جزو ترند های دکوراسیون مدرن هستند. در استند چوبی هر وسیله‌ای از ظرف و ظروف گرفته تا رخت و لباس و غیره را به راحتی می‌توان جای داد. ناگفته نماند که نوع دیگری از استند چوبی هم وجود دارد که برای چیدمان گلدان‌ها به کار می‌رود. استند گلدان چوبی نیز جزو آن دسته از لوازم دکوری اصطلاحاً ترند شده محسوب می شود؛ یعنی لوازمی که این روزها استفاده از آن حسابی مد شده و حال و هوای محیط را عوض میکند.

خرید دکوری چوبی

قیمت دکوری‌های چوبی

اکنون که متوجه شده‌اید دکوری نوع چوبی چیست و هر یک از انواع رایج آن چه کاربردی دارد، نوبت به خرید آن می‌رسد. در این صورت هم پیش از هر اقدامی لازم است که از قیمت دکوری چوبی مطلع شوید. برای خرید میتوانید به فروشگاههای سطح شهر سری بزنید و یا از گالری فروشگاه آنلاین وبسایت آشیونه دیدن فرمایید.

در فروشگاه آنلاین آشیونه میتوانید ابتدا به طور کامل به مشاهده انواع دکوری چوبی جدید پرداخته و سپس به ‌صورت شفاف از قیمت دکوری چوبی آگاه شوید که طبیعتاً هر یک از انواع آن قیمت‌های متفاوتی خواهند داشت. در نهایت نیز به شیوه اینترنتی قادر به خرید استند چوبی و جدیدترین دکوریهای دیواری چوبی خواهید شد.

از این که با ما همراه بودید سپاسگزاریم.