زمانیکه تصمیم به فروش ملک خود دارید، شتاب زده عمل نکنید تا متضرر نشوید. در همین رابطه موارد مهمی را بصورت خلاصه و کاربردی در مقاله سایت فروش خانه خدمت شما عرض میکنیم، تا اگر تصمیم قطعی برای فروش آپارتمان خود دارید، انشاالله در کوتاهترین زمان ممکن بهترین نتیجه را بگیرید.

سایت فروش خانه

 

آیتم های زیر را رعایت کنید تا سود بیشتری ببرید:

۱- با متخصصین و مشاورین مرتبط در سایتهای فروش خانه مشورت کنید

بهتر است برای قیمت گذاری و فهمیدن ارزش ملک خود و همچنین شرایط فعال یا رکود بازار از کارشناسان و مشاورین املاک واقع در محله خود راهنمایی بگیرید. همچنین جستجو کردن آگهی های شبیه به آپارتمان خود، در سایت های فروش ملک، میتواند کمک زیادی به شما نماید. بهرحال توصیه ما این است که از یک مشاور با تجربه بخواهید تا از ملک تان بازدیدی داشته باشد و در رابطه با بحث فروش و قیمت، به سوالات شما پاسخ دهد. 

 

۲- خانه را آماده بازدید کنید

اگر تجربه زیادی در فروش ملک ندارید بهتر است بدانید که وقتی شخصی برای خرید خانه به ملک شما وارد شده و آن را به چشم خریدار برانداز میکند، در اولین بازدید حسی مثبت و یا منفی از محیط به وی منتقل می شود. تجربه ثابت کرده که دریافت احساس خوشایند و مطلوب خریدار نسبت به ملک بازدید شده در واقع پیمودن ۵۰% راه مسیر فروش خانه است. 

  • لوکس بودن داخل منزل مهم نیست ولی تمیز بودن مهم است.
  • کسی برند سینک ظرفشویی و یا اجاق گاز رومیزی را در آشپزخانه نمیبیند اما کثیفی و ظرفهای نشسته باعث دلزدگی مشتری میشود.
  • حتی بویی که هنگام ورود، در فضای منزل شما استشمام میگردد هم روی بازدید کننده تاثیر دارد.

۳- حتی المقدور ایرادهای ظاهری را در واحد مسکونی خود و مشاعات ساختمان برطرف کنید

  • اگر جایی از دیوارها و یا سقف نیاز به رنگکاری و لکه گیری دارد کوتاهی نکنید.
  • اگر لوله ها و یا شیرهای آب خراب هستند و اثر نشتی آب روی آنها باقیمانده شک نکرده و آنها را تعمیر یا تعویض کنید.
  • چنانچه کاشی و سرامیک آشپزخانه و یا سرویسها نیاز به تعمیر دارند حتما برای این کار هزینه نمایید.
  • امروزه استفاده از چراغ روشنایی مناسب در تامین نور محیط تاثیر خاص خود را دارد، از نورپردازی غافل نشوید.

در همه موارد بالا درست است که باید دست به جیب شوید ولی در عوض با رفع همین مشکلات پیش پا افتاده، اولا تمام ارزش ملک خود را به نمایش میگذارید و در ثانی حس اطمینان و آرامش بسیار خوبی به مشتری منتقل میگردد که احتمال انعقاد معامله را بسیار بالا خواهد برد.

لازم به ذکر است که علاوه بر رسیدگی به فضای داخل واحد آپارتمان، ظاهر فضای مشاعات مانند: درب ورودی و پارکینگ، دیوار راه پله و نظافت مشاعات، سالم بودن آسانسور و مانند اینها در جلب نظر مشتری خیلی اهمیت دارد. 

چه بسا فایل مسکن ارزنده ای که بخاطر رعایت نکردن همین مسائل کوچک، در چشم بازدید کننده، خوار شده و مدتها فروش نرفته است. 

 

۴- از اطلاع رسانی در مورد آپشن های ملک خود غافل نشوید

آپشن های ملک خود را اطلاع دهید و هر موردی که ارزش حساب میشود را ذکر نمایید، مانند موارد زیر:

انواع امکانات رفاهی از قبیل استخر،سونا…. – عرض راه ‌پله‌ها و تعداد آسانسور – تعداد واحدها – وضعیت ایمنی ساختمان – دوربین مداربسته – مجزا بودن کنتور آب، برق، گاز – مبلغ شارژ ماهیانه و تایم نظافت – نوع سیستم سرمایش و گرمایش- نورگیر بودن ملک – وجود بالکن و انباری – حیاط خلوت اختصاصی – پارکینگ و …

حتی آپشنهایی که پیرامون منزل هستند مانند دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو، اتوبوس، تاکسی

نهادهای دولتی و خصوصی، مدرسه، مسجد، دانشگاه، تره بار و …

در این بخش از مقاله سایت فروش خانه  میخواهیم به شما اطمینان دهیم که کلیه آیتمهای ذکر شده در قیمت نهایی تاثیری بسزا می گذارند.

 

۵- داشتن برنامه ریزی دقیق مالی بعد از فروش مسکن

چنانچه هدف فروش شما از ملکتان تبدیل به ملکی دیگر است، در کشور عزیز ما ایران بهتر است این کار را بلافاصله بعد از فروش انجام دهید و خانه جدیدی بخرید، در غیر اینصورت ممکن است قیمتها در عرض فقط چند روز چنان بالا برود که با پول فروش خانه قبلی، حتی نتوانید منزل جدیدی اجاره کنید، بهر حال از ما گفتن بود Ö…

 

۶- تبلیغ برای فروش ملک در سایتهای فروش آپارتمان

از آنجاییکه امروزه با گسترش روزافزون استفاده از بستر اینترنت، خرید و فروش مسکن و یافتن ملک مناسب راحت تر و فراگیر شده است، حتما از این فضا استفاده کرده و ملک خود را با دادن آگهی اینترنتی در انواع سایت فروش خونه، به همه معرفی کنید. سعی کنید در آگهی ها از عکس ها و فیلمهای با کیفیت و کم حجم استفاده شود تا سریعتر از بقیه دیده شوید.

 

سایت  فروش املاک

سایت  فروش ملک

سایت فروش خونه

سایت فروش آپارتمان

سایت  فروش آپارتمان تهران

فایل مسکن