وام بافت فرسوده

گالری تصاویر و لیست قیمت

تسهیلات ساخت در بافت های فرسوده

جزئیات مراحل دریافت تسهیلات ساخت در بافت های فرسوده به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران جزئیات مراحل مختلف دریافت تسهیلات نوسازی بافت فرسوده در تهران را تشریح کرد.

به نقل از شرکت بازآفرینی شهری، رضا نگهبان اظهار داشت: متقاضیان وام بافت فرسوده باید چهار مرحله را برای دریافت تسهیلات ساخت در بافت های فرسوده طی کنند:

در مرحله اول متقاضیان باید با مراجعه به شهرداری از واقع بودن ملک خود در بافت فرسوده و ناکارآمد، اطمینان حاصل کنند یعنی در این مرحله باید از شهرداری استعلام بگیرند.

در مرحله دوم با مراجعه به سامانه تسهیلات بهسازی و نوسازی http://facility.udrc.ir (بارگذاری مدارک شناسایی، سند مالکیت، پروانه ساختمان، استعلام وقوع ملک در سامانه بافت ناکارآمد شهری شهرداری و …) ثبت نام و کد رهگیری دریافت کنند.

در مرحله سوم متقاضیان باید به اداره راه و شهرسازی شهرستان (در شهر تهران مراجعه به سازمان نوسازی شهرداری تهران) مراجعه کنند. در این مرحله متقاضیان باید اصل مدارک و همچنین کد رهگیری ثبت نام شده در سامانه را به همراه درخواست دریافت معرفی نامه تسهیلات ساخت به بانک های عامل (صدور معرفی نامه) و تأیید توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در اختیار داشته باشند.

در نهایت با تکمیل مدارک و پیمودن این مراحل، متقاضیان در مرحله آخر با مراجعه به سرپرستی بانک عامل می توانند تسهیلات را دریافت کنند.

قیمت آپارتمان

بازدیدها: 0

مقایسه آگهی ها

مقایسه