You are currently viewing پرده کریستالی

پرده کریستالی

در این وبسایت هیچ مدل پرده برای فروش نداریم

دسته بندی محصولات

راهنمای خرید پرده های کریستالی و مقایسه قیمت آن با دیگر پرده‌ها

پرده کریستالی از جمله مدل های آویز پرده هستند که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و تاثیر زیادی در زیبایی و تغییر دکوراسیون داخلی منازل دارند. در این مقاله از سایت به تمامی جوانب و نکات خرید این نوع پرده خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

پرده های کریستالی 

پرده های زیبای مدل کریستالی از نوع پرده های فانتزی هستند که از موارد مهم در تغییر دکوراسیون داخلی به شمار می روند و با توجه به نوع چیدمان منزل، تابش نور و سلیقه و بودجه افراد می تواند دارای مدل های مختلفی باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های این نوع پرده آن است که ظاهری شیک و مدرن داشته و با هر سلیقه و چیدمانی در منزل دارای تناسب هستند. بنابراین طراحان دکوراسیون داخلی به راحتی می توانند با هر چیدمان و مدلی در دکوراسیون داخلی منازل، مدل های مختلف این مدل پرده را پیشنهاد داده و اجرا کنند.

مدل پرده‌های کریستالیانواع پرده کریستالی 

انواع پرده‌های کریستالی جزئ لاکچری ترین پرده ها به شمار می روند که انواع مختلفی داشته و در خانه های ویلایی و آپارتمانی نیز کاربرد دارند. در اصل انواع مختلف این پرده در طرحها و مدلهای فانتزی در بازار موجود بوده و زیبایی منازل را دو چندان می کنند. امروزه برندهای مختلفی در تولید و نصب انواع پرده های مختلف کریستالی فعالیت دارند که هر کدام مدل های متنوعی را به مشتریان ارائه می دهند که در ادامه با مهمترین آنها آشنا خواهیم شد.

مدل پرده‌های کریستالی 

مدل پرده کریستالی به صورت آویز بوده و بیشتر برای جداسازی سالن پذیرایی از سایر قسمت های منزل، زیباسازی قسمت بالای اپن آشپزخانه و یا تزئین اتاق خواب به کار برده می شود. در اصل یکی از بهترین ویژگی های نوع کریستالی این است که دارای تنوع در طرح و مدل بوده و نیز به همین علت محبوبیت زیادی دارند.

مدل پرده کریستالی


جدیدترین مدل پرده کریستالی 

امروزه استفاده از جدیدترین مدل پرده کریستالی در بازار از رونق زیادی برخوردار بوده است که خیلی از افراد برای طراحی دکوراسیون منازل خود و چیدمان آن، از جدیدترین مدل های این پرده استفاده می کنند. طرح و سبک های متنوع در جدیدترین مدل های پرده‌های زیبای کریستالی موجب شده است تا مناسب برای هر فضایی از منزل باشد.

جدیدترین مدل پرده کریستالی 

نصب پرده مدل کریستالی 

وسایل مورد نیاز برای ساخت و نصب پرده نوع کریستالی عبارتند از :

گیره
میله پرده
نخ ابریشم ( نخ ماهی گیری)
الماس و مکعبی کریستالی
توپک و نیزه کریستالی
گندمی کریستالی
چسب تفنگی

محل نصب پرده کریستالی را باید با توجه به متراژ پرده اندازه گیری کرده و تقسیم بر ۵ نمود. سپس میله پرده را نصب می کنیم و در نهایت پرده کریستالی ساخته شده را وارد چوب پرده می نماییم.

شستشوی پرده کریستالی

شستشوی پرده های مدل کریستالی 

مراحل شستشوی صحیح پرده به شرح زیر است :

در ابتدا باید پرده را از محل نصب جدا کرد و سپس برای تمیز کردن گوی های کریستالی، مایع ظرفشویی را با آب ولرم ترکیب نموده و برای شستشوی بهتر می توان کوی هارا در مقداری آب شسته و اجازه دهید تا کریستال ها خشک بشوند، سپس در محل خود نصب گردند.

قیمت پرده کریستالی 

قیمت این مدل پرده به عوامل مختلفی مانند نوع و جنس گوی های کریستالی، کیفیت آن، شفافیت و براق بودن کریستال ها، متراژ کلی محل نصب و … بستگی دارد. پرده های کریستالی در دو سبک نخ و حلقه هستند که در قطعات به کار رفته نیز با یکدیگر تفاوت دارند و همین امر موجب می شود تا قیمت های مختلفی داشته باشد.

گالری تصاویر و لیست قیمت