You are currently viewing کمد کمجا

کمد کمجا

ساخت کمد کمجا

کمبود جا و فضا در واحدهای آپارتمانی از یک طرف و همچنین بالاتر رفتن شمار و تعداد لوازم و وسایل مختلف زندگی امروزی در خانواده‌ها، به دغدغه مهمی در جامعه تبدیل شده است. خیلی از اوقات ممکن است به فکر اضافه کردن و خرید وسیله‌ای جدید برای منزل بوده باشید ولی نبود جای کافی در منزل برای قراردادن آن، شما را از خرید منصرف کرده باشد. ساخت کمد کمجا و مابقی محصولاتی با این تیپ اغلب بر اساس رفع همین مشکل کمبود فضا جهت جانمایی لوازم چوبی، طراحی و ساخته شده‌اند. ساخت کمد کمجا ایده‌ای بسیار عالی در راستای ذخیره فضای خالی بیشتر می‌باشد.

شاید بپرسید کمد کمجا چیست؟

برای آشنایی با قابلیت‌های کمد کمجا، یک نمونه از همین نوع را که از تولیدات آشیونه میباشد، مثال میزنیم:

مدل کمد سه‌کاره کمجا : این مدل همانطور که از نامش پیداست به سه بخش: ۱-دراور سه‌کشویی ۲-کمد جالباسی ۳-میز آرایش، تفکیک شده است.

ابعاد:

ارتفاع : ۲۰۰سانتیمتر 

عرض : ۸۰ سانتیمتر

عمق : ۴۸ سانتیمتر

حتما این سوال برایتان پیش آمده است که همه سه بخش ذکر شده چطور و چگونه در این ابعاد و حجم جانمایی میگردد؟

رمز کار این است که ابتدا کشوها تا ارتفاع ۷۵ سانتیمتری از سطح زمین قرار می‌گیرند. سپس بخش بالایی بصورت عمودی و در عرض کمد، به دو قسمت تقسیم میشود. در واقع عمق داخلی کمد به یک بخش جلویی و یک بخش پشتی تبدیل شده است. یک بخش برای کمد لباس و بخش دیگر برای میز آرایش. بمنظور دسترسی به هر دو طرف کمد یعنی جالباسی و میز توالت، هردوی این قسمتها روی سیستم مکانیزم گردان قرار داده میشوند تا هر زمان بسته به نیاز از یک بخش کمد استفاده شود. خوشتون اومد؟! 

 

کمد دیواری کمجا

مثال بالا تنها یکی از تولیدات ما بود. میتوانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین سرویس چوب موارد متنوع و زیبا از نمونه محصولات کمد دیواری کمجا را مشاهده و انتخاب نتمایید. کمد دیواری کمجا در انواع و ابعاد مختلف بسته به نیاز شما و بصورت سفارشی نیز ساخته میگردد. 

کمد لباس کم جا

کمد لباس کمجا محصول دیگری از گروه تولیدی آشیونه می‌باشد که بصورت گردان ساخته می‌شود و میتوانید علاوه بر تفکیک لباسها بیشترین استفاده از فضای موجود را بکنید.

خرید اینترنتی محصولات کم جا

در صورت تمایل از فروشگاه ما دیدن فرمایید و انواع مدل تخت کمجا- تخت مخفی گردان – کمد کمجا و میز تاشو را بر حسب سلیقه و نیاز خود انتخاب و تهیه نمایید.

 

دسته بندی محصولات