تخت تاشو

تخت تاشو دیواری

سفارش حضوری و آنلاین – تماس: ۰۹۱۲۷۰۸۵۷۴۲ – ۰۹۳۹۰۳۱۸۱۷۲

برای مشاهده جزئیات هر محصول روی آن کلیک کنید

.. فیلم آموزش نصب تخت خواب جک دار دیواری در ادامه همین صفحهبرو پایین تر..⇓

کلیه محصولات قابلیت سفارشی سازی در رنگ و ابعاد را دارند. همچنین اضافه کردن کمد، کشو، دراور و باکس کابینت بالای تخت با توجه به فضای محل نصب امکان‌پذیر می‌باشد.

تخت تاشو دیواری

مشخصات کلی تمامی مدلهای تختخواب تاشو تولید سرویس چوب آشیونه

متریال

استفاده از مغزی ام دی اف مرغوب با روکش ‌های با کیفیت و بدون تغییر رنگ در بخشهای داخل و نمای کار

جکهای پنیوماتیک

کلیه جکها در مدلهای یکنفره و دو نفره از بهترین برندهای موجود بوده که دارای ۱۸ ماه گارانتی تعویض میباشند

یراق آلات

بدون استثنا تمامی کلاف و یراق آلات مصرفی از نوع سنگین و مقاوم و رنگ الکتروستاتیک چکشی ضد خش تهیه شده است

سلیقه و نیاز مشتری

قابلیت سفارشی سازی در رنگ و ابعاد بسته به نیاز شما

عکس مدل تخت خواب تاشو دیواری از نمونه کارهای اجرا شده

تختخواب تاشو دیواری دو نفره
سایز ۱۶۰*۲۰۰ بهمراه لمسه کوبی
سایز ۱۶۰*۲۰۰ عمودی
تخت خواب تاشو دیواری دو نفره
سایز ۱۶۰*۲۰۰ – عمق ۳۵سانت
تختخواب تاشو دیواری یک نفره
سایز ۹۰*۲۰۰ عمودی
تخت تاشو دیواری یک نفره عمودی
سایز ۹۰*۲۰۰ عمق ۳۵سانت
سایز ۹۰*۲۰۰ بهمراه کمد و باکس کابینت
تخت خواب دیواری تاشو
شلف دکوری و کمد داخلی+سوپرمارکت
تخت خواب کمجا دونفره
سایز ۱۶۰*۲۰۰ همراه متعلقات
تخت کمجا دو نفره
کمد + باکس کابینت+درآور
تخت کمجا هایگلاس همراه کمد
سایز ۱۶۰*۲۰۰ بهمراه کمد و باکس کابینت
تخت کمجا دیواری با کمد
تخت تاشو عمودی دونفره هایگلاس
تخت دیواری
سایز ۱۳۲*۲۰۰ عمودی +باکس کابینت
تخت دیواری تاشو هایگلاس
سایز ۱۳۲*۲۰۰ عمودی با ابعاد سفارش مشتری
سایز ۹۰*۲۰۰ – بدون نیاز به باکس
تخت تاشو بدون نیاز به باکس
سایز ۹۰*۲۰۰ – بدون نیاز به باکس
تخت تاشو ارزان
سایز ۹۰*۲۰۰ – بدون نیاز به باکس
تخت تاشو ارزان
سایز ۹۰*۲۰۰ – بدون نیاز به باکس
تخت خواب دیواری کم دار
تخت خواب کمجا کم دار
تخت تاشو دیواری دونفره هایگلاس
تخت تاشو دونفره هایگلاس
تخت تاشو دو نفره هایگلاس
تخت تا شو
تخت تاشو
تختخواب تاشو

تخت خواب کمجا

از آنجا که استراحت و آرامش جزء لاینفک از زندگی انسانها محسوب میشود، به تناسب آن محل استراحت نیز از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. در گذشته‌ نه چندان دور مثلا ۲۰سال پیش استفاده از تخت خواب بعنوان مهمترین لوازم سرویس خواب، خیلی باب نبود و شاید بیشتر جنبه تجملاتی داشت. البته شاید مهمترین علت آن زیاد بودن تعداد نفرات در خانواده‌ها بود. ولی امروزه با کمتر شدن افراد در یک خانوار مسلما شخص دنبال رفاه بیشتری میگردد و سعی میکند بصورت جدیدتری از وسایل رفاهی زمانه خود بهرمند شود.

تخت خواب کمجا

به همین جهت حضور انواع تخت خواب بعنوان یک وسیله ضروری و فراگیر برای استراحت و خوابیدن، در منازل پررنگ‌تر شده است. بر همین اساس اکثر خانواده‌های میان سال و جوان کم جمعیت برای انتخاب و خرید تختخواب روانه بازار میشوند. میدانیم که امروزه با توجه به رشد جمعیت، خانه‌های مردم در شهرهای مختلف رو به کوچک شدن رفته و خیلی از مردم آپارتمان نشین شده‌اند.

واضح است که آپارتمانهایی با یک و یا دو اتاق خواب کوچک فضای کافی برای جایگذاری همه اسباب زندگی را ندارند و حالا با این شرایط کمبود فضا، وجود تخت خواب برای والدین و فرزندان در این اتاقهای کوچک، زندگی کردن را در آپارتمانهایی با متراژ کم و متوسط با مشکل بزرگی روبرو خواهد کرد تا آنجاکه حتی بعضی افراد بخاطر همین موضوع از خرید تختخواب صرف نظر میکنند!

راه حل چیست؟

پیشنهاد ما این است که یکبار برای همیشه خود را از این دغدغه رها کرده و به فکر تهیه و خرید تخت تاشو دیواری باشید. طراحان سرویس خواب برای حل مشکل کمجایی و بهرمندی از امکانات امروزی به شما استفاده از تخت خواب کمجا را توصیه می‌نمایند. 

کمی از وقت خود را همراه ما باشید تا در مورد تخت تاشو کمجا همه چیز را بدانید. 

تخت تاشو دیواری 

تخت تاشو که به تخت کمجا شهرت دارد با عمقی بین ۳۰ تا ۶۰ سانتیمتر بصورت عمودی یا افقی، درست مانند یک کمد، براحتی در گوشه اتاق قرار میگیرد و فقط کافیست زمان خواب، آن را باز کرده و به استراحت بپردازید. از آنجاکه ابعاد و اندازه کلی تخت تاشو کمجا استاندارد بوده و در آن از انواع تشکهای موجود در بازار استفاده میشود، به لحاظ راحتی و مقایسه هیچ تفاوتی با نمونه‌های قدیمی خود نداشته و از این بابت اصلا جای نگرانی نیست.تخت کمجا عمودی

متداولترین نوع تخت دیواری، تخت کمجا عمودی بوده که در بین مصرف کنندگان محبوبیت زیادی دارد. البته علت آنهم استفاده بهینه از فضای عمودی و پرت شده در مساحت اشغال شده توسط تخت می‌باشد. 

تخت کمجا عمودیتخت کمجا افقی

تخت کمجای افقی مدل دیگری از انواع تخت تاشو محسوب میگردد و بیشترین کاربرد را زمانی خواهد داشت که فضای کافی برای باز کردن تختخواب بصورت عمودی وجود ندارد و در واقع تخت بصورت افقی باز میشود که دلیل نامگذاری آن نیز همین امر می‌باشد. از فضای خالی در قسمت بالای تخت میتوان بعنوان کمد متحدالشکل با رنگ و جنس تخت استفاده کرد. این نوع تخت معمولا بهمراه کمد فوقانی تولید می‌شود.

تخت کمجا افقی

ابعاد تخت کمجا

تخت تاشو دیواری بسته به تک نفره و دونفره بودن دارای ابعاد استاندارد زیر می‌باشد:

  • تخت تاشو دیواری تک نفره

تخت دیواری تک نفره در طول ثابت ۲۰۰ سانتیمتر و عرض‌های ۹۰، ۱۰۰، ۱۲۰ سانتیمتر ساخته می‌شود.

  • تخت تاشو دیواری دو نفره

تخت دیواری دو نفره در طول ثابت ۲۰۰ سانتیمتر و عرض متغیر ۱۴۰، ۱۶۰، ۱۸۰ و ۲۰۰ سانتیمتر تولید میگردد.

ابعاد تخت تاشو دیواری در دو مدل افقی و عمودی مشابه یکدیگر می‌باشند و از این بابت تفاوتی با هم ندارند.

نصب تخت تاشو دیواری

آموزش نصب تخت تاشو دیواری

معایب تخت تاشو

در رابطه با معایب تخت تاشو تنها دو نکته وجود دارد:

  1. جک‌ تخت تاشو به مرور زمان ضعیف شده و بطور متوسط هر ۵ سال یکبار نیازبه شارژ و یا تعویض دارد. این جکهای پنوماتیکی(بادی) معمولا ۳۴۰۰نیوتون بار فشار داشته و در صورت دارا بودن قابلیت شارژ مجدد با هزینه بسیار کمی به حالت اولیه برمی‌گردند. در همین رابطه برخی از افراد بر این باورند که جکها با روغن کار می‌کنند و به مرور زمان شروع به روغن‌ریزی مینمایند. در حالی که عامل تولید نیرو و انتقال قدرت فقط هوای فشرده بوده و قضیه روغن زدن و کثیف شدن تشک و تخت، کاملا منتفی است. 
  2. نکته بعدی که در واقع از معایب تخت دیواری تاشو نیست بلکه یک مورد فنی بوده که میبایست رعایت شود و آن هم نحوه اتصال تخت به دیوار می‌باشد که حتما باید بدرستی انجام گیرد. ذکر این نکته ضروریست که بهتر است هر ساله برای اطمینان بیشتر اتصال تخت به دیوار و استحکام پیچهای دوسر جک به تختخواب، اتصالات مربوطه را بازدید و کنترل کنید. تا از محکم بودن آنها مطمئن گردید.

نکته مهم!

بهتر است در قسمت پشت کمد کمجا از شلف دیواری و دکوریجات استفاده نشود و یا فضایی بسته و دارای درب وجود داشته باشد تا در صورت بروز زمین لرزه و یا هر اتفاقی که باعث لرزیدن ساختمان گردد، خطر سقوط وسایل بر روی شخص خوابیده وجود نداشته باشد. البته این موضوع مختص به این نوع تخت نبوده و در همه حال میبایست مکان خوابیدن را طوری انتخاب نماییم که خطر سقوط لوازم از روی دیوار کاملا مهار شده باشد.

تخت تاشو مدرن

با پیشرفت سریع در زمینه تولید انواع سرویس خواب چوبی، مدلهای متنوع و زیبایی از تخت تاشو مدرن روانه بازار شده‌اند که علاوه بر استحکام و زیبایی کارایی بیشتر از یک تخت را دارا هستند. بعنوان نمونه میتوان فضایی را در پشت تختخواب یعنی محل اتصال با دیوار، بعنوان قفسه بندی یا همان شلف دیواری که جزئی از خود تخت تاشو میباشد را بوجود آورد.

تخت تاشو با میز تحریر

تخت تاشو با میز تحریر

نوع دیگری از نمونه تخت تاشوی مدرن که میتواند بسیار کاربردی باشد مدل تخت تاشو با میز تحریر است که میتوان در زمان بسته بودن تخت، آن را باز کرده و بعنوان میز تحریر یا میز لب تاب استفاده نمود.

از بابت رنگ‌بندی هم وقتی ترکیبی از رنگهای روشن در ظاهر بدنه و نقره‌ای یا رنگی کاملا تیره در قسمتهای داخلی تخت تاشو استفاده میشود، جلوه مدرن و جدیدی بدست می‌آید که در نتیجه عنوان تخت تاشو مدرن از بابت رنگ بیشتر نمود پیدا میکند.

تخت و کمد کمجا

لوازم چوبی کمجا مختص به تخت خواب نیست و وسایل دیگری هم مثل میز و کمد را میتوان با ترکیب تجربه و خلاقیت بصورت کمجا تولید نمود. ما در صنایع چوب آشیونه سعی کرده‌ایم با توجه به نیازهای جدید مردم در زمینه استفاده بهینه از مساحت منازل مسکونی، کلیه آیتمهای سرویس چوبی را با تغییراتی در طراحی و ساخت با اضافه کردن آپشن کمجا بودن و کاربری آسان بازطراحی و تولید کنیم.تخت و کمد کمجا نوجوان

در بین نمونه‌های تخت و کمد کمجا که تولید شده و در بازار عرضه میشود تخت و کمد نوجوان کمجا خواهان بیشتری پیدا کرده که علت را میتوان در این مورد دید که نوجوانان از لوازم درسی و کتاب گرفته تا لوازم شخصی فراوان و حتی اسباب بازیهای دوران کودکی خود را از خود دور نمیکنند و همین امر حجم وسایل شخصی آنها را در این رده سنی افزایش داده است. بنابراین نیاز این گروه با داشتن یک تخت و کمد کمجا براحتی برطرف میشود بدون اینکه نیاز باشد دو فضای مجزا برای تخت و کمد در نظر بگیرید. ابعاد استاندارد تختخواب کمجا نوجوان ۱۸۰*۸۰ سانتیمتر است.

 

تختخواب کمجا گردان

تخت کمجا گردان مدل جدید تخت تاشو بوده که علاوه بر دارا بودن همه قابلیتهای دیگر نمونه‌ها در قسمت پشت تخت میتوان انواع کارهای چوبی مثل باکس تلویزیون، شلف دیواری و کمد لباس و مانند اینها را جاسازی نمود. با چرخاندن تخت بصورت عرضی میتوانید همزمان از دو قابلیت کمد و یا تخت استفاده نمایید.

تخت کمجا مخفی

تخت کمجا مخفی دارای دو نوع است:

۱-نوعی از این مدل که برای چرخیدن از زمین استفاده میکند. در این مدل لازم است زیر تخت تا شعاع ۵۰ سانتی از آن، فرش و یا موکت قرار نداشته باشد تا تخت بتواند براحتی در جای خود حرکت کرده و ۱۸۰ درجه بچرخد.

۲- در نوع دوم که پیشرفته تر است وجود فرش یا هر زیرانداز دیگری اهمیت ندارد زیرا عمل چرخیدن روی مکانیزم و شاسی خود تخت انجام میشود. این نمونه بیشتر مناسب خانه‌های ایرانی است که اغلب از فرش و موکت بعنوان کفپوش اتاق استفاده میکنند. بر همین اساس کلیه تولیدات ما به روش دوم طراحی و ساخته شده‌اند.

تخت کمجا مخفی

تخت کمجا گردان

 

قیمت تخت تاشو

 

می‌خواهید چه مبلغی برای خرید تختخواب هزینه کنید؟ 

اگر بخواهیم بدون توضیحات اضافی، مستقیما برویم سراغ اصل مطلب و در یک مدل مشابه مثلا تختخواب دونفره با عرض ۱۶۰ که در ابعاد دونفره بسیار طرفدار دارد و بخواهیم بین قیمت تخت تاشو و  و تختخواب معمولی آن مقایسه قیمت داشته باشیم، بطور نسبی باید گفت که قیمت تخت دیواری در مقابل نوع معمولی آن حدود ۶۰درصد گرانتر است.

البته این تفاوت قیمت با نوع متریال چوب یکسان برآورد میگردد و علت این تفاوت هم استفاده از کلاف فلزی و متعلقات مخصوص به تخت کمجا و همچنین بالاتر بودن اجرت ساخت آن می‌باشد که مسلما باعث بالاتر رفتن قیمت نهایی خواهد شد. ناگفته نماند شما با پرداخت کمی هزینه بیشتر از مشاهده دائمی تخت،پتو، ملحفه، بالش و… در اتاق خواب برای همیشه رها میشوید و در عوض فقط زمانی که به آنها نیاز دارید کافیست تخت را باز کنید که این کار هم به کمک جکهای قدرتمند تخت تاشو بسیار آسان و راحت است و مهمتر از همه اینکه کلی فضای آزاد بدست آورده‌اید.  خب چی از این بهتر..!

تخت کمجا ارزان

شاید تا حالا شما برای خرید تخت کمجا به فروشگاههای حقیقی یا مجازی مراجعه کرده باشید و از مقایسه قیمتها در تختخوابهای قدیمی با مدل تخت تاشو دیواری به نتایج دیگری رسیده و تفاوت قیمت را حتی بالاتر از ۱۰۰% هم شاهد بوده‌اید! از آنجا که ما تولید کننده هستیم و مایلیم اطلاعات درستی در اختیار مشتریان خود قرار دهیم، همانطور که ذکر شد قیمت تمام شده تخت دیواری برای تولید کننده بیشتر از۵۰% نیست و چون واسطه‌ حذف شده و با مصرف کننده بطور مستقیم در ارتباطیم، لذا مشتری شاهد افزایش قیمتی بالاتر از ۶۰ درصد(با احتساب سود تولید کننده) را نخواهد بود.

البته در مواردی مانند سفارشی بودن کار طبق سلیقه و نظر مشتری و یا اضافه شدن متعلقات اضافی مانند نورپردازی و یا ساخت شلف و دکوری پشت تخت مسلما قیمت بالاتر میرود ولی مقایسه ما مربوط به یک مدل تخت خواب ساده و فقط در دو نوع متفاوت خوابیده و تاشو میباشد. حتما با همه توضیحات قبلی به این نتیجه رسیده‌اید که تخت کمجا ارزان است..!تخت تاشو

در فروش به شهرستان که دسترسی به نصاب این نوع تختخواب وجود ندارد چه راه حلی هست؟

نصب در تهران توسط نصاب شرکت انجام میپذیرد و در شهرستان توسط فایل ویدیویی کامل و دقیقی که در مجموعه چوب آشیونه تولید شده و ارسال می‌شود، اجرای کار توسط هر نجار و یا کابینت سازی براحتی میسر خواهد بود.

در صورت مستهلک شدن جک تخت و نیاز به تعویض چه خدماتی ارائه میکنید؟

جکهای پنوماتیکی استفاده شده در یراق آلات تخت دیواری کمجا از بهترین برندهای موجود در بازار کشور بوده و دارای ۱۸ ماه گارانتی تعویض هستند که در صورت نیاز به شارژ مجدد بعد از اتمام گارانتی با هزینه بسیار پایینی برای مشتریان عزیز امکان پذیر خواهد بود.

آیا میتوان رنگ بندی و سایز را تغییر داد؟

بله، در کلیه محصولات چوب آشیونه ابعاد و رنگ را میتوان توسط مشاوره با کارشناسان ما سفارشی سازی نمود.

امکان ساخت کمد و باکس یا شلف وجود دارد؟

البته با اندازه گیری دقیق از محل توسط نصاب قابلیت اضافه کردن انواع کمد لباس و طبقاتی و یا باکس انبار و شلف در مدلهای گوناگون تخت دیواری وجود دارد.