دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

دسته بندی محصولات

فروش ویژه لوستر و آویز چوبی

طراحی دکوراسیون داخلی زمانی صورت می‌ گیرد که قرار است وسایل و اثاثیه یک اتاق یا فضای ساختمان طبق یک هماهنگی رنگ و نوع، بر اساس سلیقه و سبک خاص کنار یکدیگر قرار بگیرند. طراحی دکوراسیون داخلی برای هر فردی امکان پذیر است و بدون هیچ گونه مدرک تحصیلی و دانشگاهی می‌ توان انجام داد. در این پست از سایت به تفاوت دکوراسیون داخلی با طراحی آن و چیدمان کلی دکور منزل یا اتاق خواهیم پرداخت.

طراحی داخلی

برای فعالیت در زمینه طراحی داخلی حتما باید دوره های دانشگاهی در زمینه شناخت رنگ و پارچه، استفاده از برنامه کامپیوتری CAD ، نقاشی، طراحی چیدمان وسایل و… را گذراند. در طراحی داخلی باید به فکر نوسازی فضای داخلی یک ساختمان بود.

در طراحی داخلی تنها به ظاهر و نمای اتاق توجه نمی شود، حتی مواردی مانند سرامیک کف، نقاشی دیوارهای ساختمان و نحوه چیدمان وسایل و برنامه ریزی فضای کلی مد نظر قرار می گیرد. هرچه ارتباط طراحان داخلی با مهندسان و پیمانکاران نزدیکتر باشد، نتیجه طراحی داخلی بهتر و رضایت بخش تر خواهد بود.

اگر به دنبال طراحی و تغییر در چیدمان ساختمان، دکور داخلی، تغییر در رنگ و سازگاری هارمونی و رنگ های دکور داخلی خانه یا اتاق خود هستید، می توانید از کارشناسان طراحی داخلی کمک بگیرید.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی به عنوان یکی از فعالیت هایی به شمار می رود که نیازی به مدرک تحصیلی و دانشگاهی نداشته و تنها باید به نکات ریز زیبایی شناسی توجه نمود. طراحان دکوراسیون داخلی پس از اتمام تعمیرات ساختمان، اقدام به طراحی چیدمان لوازم و نحوه قرار گرفتن آنها در منزل می کنند.

طراحان دکوراسیون داخلی به مشتری کمک می کنند تا بتواند نحوه قرار گرفتن اثاثیه، سبک مبلمان و مصنوعات چوبی، طراحی کلی دیوارها و اتاق ها را انجام دهد. طراحان دکوراسیون داخلی بیشتر با افرادی که در زمینه دوخت پرده، تولید کنندگان مصنوعات چوبی و مبلمان، مجسمه و اکسسوری تزئینی خانه و… در ارتباط می باشند.

دکوراسیون منزل

خانه به عنوان یک مکانی برای احساس راحتی و محل استراحت خانواده به شمار می رود، بنابراین طراحی دکوراسیون منزل یکی از ایده هایی است که برای منزل هایی که به خصوص متراژ کمتری دارند، بسیار مقرون به صرفه به نظر رسیده و فضای کلی منزل را بهینه می کند.

اگر در انتخاب وسایل و اثاثیه منزل مانند مبلمان، پرده، مجسمه ها و اکسسوری های تزئینی دقت شود، می توان با هماهنگی های از پیش تعیین شده، یک طراحی داخلی مدرن و جذاب برای منزل خود ایجاد کرد. در واقع با یک طراحی دکوراسیون داخلی منزل می توان در مواردی مانند هزینه و صرف زمان صرفه جویی نموده و سرعت عمل کار را بالاتر برد.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه به عنوان یکی از مهمترین بخشهای منزل محسوب شده که نمای چیدمان متعلقات و لوازم داخلی آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. در خرید و چیدمان وسایل آشپزخانه باید به نکاتی مانند تناسب کابینت ها ، ظروف آشپزخانه، نظم و تناسب میز ناهارخوری با سایر وسایل موجود حتما دقت شود.

اگر در دکوراسیون داخلی آشپزخانه می خواهید دکور مدرن و جدید داشته باشید، حتما باید از رنگ های ساده و خنثی مانند سفید یا طوسی برای کابینت ها یا دیوارها و کف آشپزخانه استفاده کنید. معمولا رنگ های شاد و پر زرق و برق برای دکوراسیون آشپزخانه سنتی به کار برده می شود.

مدل چیدمان پذیرایی

اگر خودتان طراح هستید، برای داشتن یک مدل چیدمان پذیرایی جذاب و مدرن، باید نکات ریزی مانند ابعاد، متراژ کلی پذیرایی، میزان بودجه و سلیقه مشتری را در نظر گرفت. هرچه از رنگ های متفاوت و آرام بخش در چیدمان پذیرایی استفاده شود، فضای پذیرایی جذاب تر و مطلوب تر به نظر خواهد رسید.

از جمله نکاتی که در چیدمان پذیرایی به طراح دکور داخلی کمک خواهد کرد عبارتند از :

  • ایجاد زاویه مناسب برای قرار دادن تلویزیون
  • انتخاب بهترین چیدمان مبلمان و میز ناهارخوری
  • در نظر گرفتن فضای مناسب برای نشستن مهمانان
  • استفاده به اندازه از تابلوهای هنری و تزئینی
  • انتخاب لوستر و نورپردازی های لوکس
  • انتخاب رنگ متناسب با دیوارها و کفپوش پذیرایی

زیبا سازی و امنیت هر چه بیشتری ایجاد کنید…