میز تاشو

میز تاشو

میز تحریر تاشو

این روزها با توجه به کمبود جا در آپارتمانهای کوچک و متوسط نیاز زیادی به استفاده از وسایل چوبی کمجا احساس می‌گردد. بر همین اساس در گروه تولیدی چوب آشیونه تلاش داریم با طراحی و تولید بهینه در زمینه سرویس چوبی، کالایی را روانه بازار نماییم که حدالامکان توانسته باشیم این مشکل را برطرف کنیم.

 کلیه لوازم چوبی تاشو ساخته شده توسط ما دارای گارانتی و استحکام بالا و تهیه شده از متریال مرغوب می‌باشد. در ادامه با انواع میز تاشو تحریری و ناهارخوری، که توسط این گروه تولیدی ساخته میگردد آشنا خواهید شد.

میز تحریر تاشو دیواری
قبول سفارش از محصولات و عکسهای خارج و یا موجود در سایت

ویدیو میز تاشو

میز تحریر دیواری

میز تحریر تاشو دیواری از وسایل ضروری اتاق خواب فرزندان محسوب میشود و از آنجا که عزیزان ما سالهای زیادی به استفاده از میز تحریر نیاز دارند، حذف آن به دلیل کمبود فضای کافی در اتاق خواب، کاری غیر منصفانه به نظر می‌رسد.  راه حل پیشنهادی، استفاده از میز تحریر دیواری است.

در واقع کل مساحت میز تحریر دیواری در حالت بسته(بلا استفاده) روی دیوار قرار گرفته و هیچ فضایی را اشغال نمیکند و از طرفی تنها زمانی که به آن نیاز دارید، ضامن قفل کننده در کنار میز تحریر تاشو را  رها کرده و پایه های میز را در محل تعیین شده فیکس میکنید. باز و بسته کردن میز تاشو تحریر برای کودکان بالای شش سال براحتی امکانپذیر بوده و از این بابت جای نگرانی نیست. در بعضی مدلها که میتوانید اطلاعات و جزئیات فنی مربوط به آنها را در فروشگاه آنلاین آشیونه ببینید از نوعی جک آرام بند ۳۰۰ نیوتن‌بار استفاده شده است که عمل باز و بست میز تاشو را با ایمنی بیشتری فراهم می‌کند. 

میز تحریر دیواری

میز و صندلی تحریر تاشو

میتوانید در کنار میز تحریر دیواری از صندلی تاشو نیز استفاده کنید تا ست میز و صندلی تحریر تاشو را کامل کرده باشید. میز و صندلی تحریر تاشو در دو مدل سرهمی و جداگانه(میز-صندلی) با تلفیقی از چوب و فلز ساخته میگردد. به لحاظ سهولت استفاده و کاربرپسند بودن و همچنین جابجایی آسان، مدل میز تاشو جدا و صندلی تاشو جداگانه، هم استحکام و هم، خواهان بیشتری دارد.

میز و صندلی تحریر تاشو

میز تحریر دیواری کمجا

قطر و یا کلفتی سطح میز تحریر دیواری از ۶ سانتیمتر تجاوز نمیکند. البته سطح مقطع میزها متفاوت است ولی ضخامت همه یکسان می‌باشد و این ۶ سانت ضخامت در حالت بسته ، کل فضایی است که توسط میز اشغال شده و صرفه جویی فوق‌العاده‌ای را در استفاده بهینه از فضای اتاق برای شما به ارمغان می‌آورد. بر همین اساس این مدل میز به نام میز تحریر دیواری کمجا شناخته شده است.

میز تحریر دیواری کمجا

میز تحریر دیواری کودک

ما به فکر کودکان خردسال و عزیز شما هم هستیم و در همین راستا میز تحریر دیواری کودک را برای استفاده کودک دلبندتان پیشنهاد می‌کنیم. این نوع میز درست مانند انواع بالا بوده ولی کوچکتر و سبکتر ساخته میشود که میتوانید مدلهای آن را در فروشگاه محصولات آشیونه مشاهده بفرمایید.


ابعاد میز تحریر دیواری

محدوده سطح مقطع و ابعاد انواع میز تحریر دیواری به شرح زیر است:

میز تحریر دیواری مناسب سن بالای ۶ سال(عرض*طول): ۵۰*۶۰ – ۴۵*۶۰ – ۵۰*۷۰ – ۶۰*۸۰ – ۶۰*۹۰

میز تحریر دیواری مناسب سن زیر ۶ سال(عرض*طول): ۴۰*۵۰ – ۴۰*۶۰


میز تحریر تاشو و تنظیم شو

قابلیت جدیدی به برخی از میزهای تحریری اضافه شده که میتوان توسط آن ارتفاع میز را تا محدوده ۱۰ سانتیمتر کم یا زیاد نمود. بنابراین فرد میتواند سالهای متمادی از میز کمجا و تنظیم شو نسبت به رشد جسمی و افزایش قد خود استفاده کرده و نیاز به تعویض و جابجایی نداشته باشد. همچنین بعنوان مثال حتی در صورتی که برای هر دو فرزند خود از یک میز تحریر دیواری استفاده میکنید، میتوان خیلی سریع و آسان دامنه ارتفاع میز را با توجه به قد هر کدام از فرزندان تنظیم کرد. 

میز تحریر دیواری کودک

میز ناهارخوری تاشو

در راستای صرفه جویی در فضای خانه بمنظور جای دادن ملزومات سرویس چوب، استفاده از میز ناهارخوری تاشو جایگزین مناسبی بج ای نوع ثابت و متداول آن است. مسلما میز ناهارخوری تاشو یا دیواری در ظاهر زیبایی و جذابیت میز ثابت را نخواهد داشت. البته علت این امر هم اینست که در مدل تاشو بیشتر حساسیت روی کمجا بودن و استحکام میز در تعداد دفعات باز و بسته شدن است تا اینکه به ظاهر آن توجه شود.

در واقع میز ناهارخوری تاشو نوعی میز ساده و محکم است که در بیشتر در دو مدل میز دیواری و میز کمجا تولید میشود:

  • نوع اول میز دیواری تاشو نام دارد که به دیوار وصل شده و مانند نمونه میز تحریر آن، تنها ضخامت میز از دیوار جلو بوده و فضای خیلی کوچکی را اشغال میکند.
  • نوع دوم انواع متفاوت مدل میز دیواری تاشو است که قابل جابجایی بوده، در جای خود باز شده و گسترش می‌یابد تا در نهایت به یک میز کامل تبدیل گردد.

میز ناهارخوری تاشو

میز دیواری

 


قیمت میز تاشو 

در مقایسه بین قیمت میز تاشو نسبت به میزهای ثابت معمولی میتوان گفت یک سری لوازم و متعلقات به میز کمجا اضافه میگردد، در عوض برخی خدمات اضافی که برای زیباسازی در میزهای ثابت ارائه میشود، اینجا وجود ندارد. ولی از لحاظ جنس و متریال چوبی تقریبا هر دو نمونه یکسان هستند. با جمع بندی عرایض قبلی، در حالت کلی و برابر، قیمت میز تاشو قدری بالاتر از نمونه غیر تاشو خواهد بود.

میز دیواری ارزان

میتوان ادعا کرد قیمت میز دیواری ارزان و پایین تر از نوع متداول خود میباشد، اگر به راحتی در جابجایی و صرفه‌جویی در متراژ منزل و نیز اشغال کم فضا توسط این مدل توجه کنیم. در واقع بنا به تعبیری، با هزینه بسیار کم متراژ منزل خود را افزایش میدهید. و این عالیه…میز لپ تاپ تاشو

میز تاشو مسافرتی

میز عسلی تاشو

دسته بندی محصولات

فروش ویژه لوستر و آویز چوبی

>> ترفندهای خانه داری