میز تلویزیون جدید

میز تلویزیون 2021

لیست علاقمندیها

لیست علاقمندیها خالیه..!

از جدیدترین لوازم دکوری منزل در فروشگاه آنلاین آشیونه دیدن کنید…

نمای دکوراسیون داخلی منزل برگرفته از انتخاب وسایل و نحوه چیدمان آنهاست. همانطور که میدانید امروزه اکثر لوازم خانه که جزو آیتم‌های ضروری محسوب میشوند، علاوه بر برطرف کردن یک نیاز در خانواده جنبه تزئینی هم پیدا کرده‌اند.

میز تلویزیون هم از این قاعده مستثنا نیست و گذشته از جای دادن لوازم مورد نیاز و کمکی برای تلویزیون مثل دستگاه ویدئو، کنترل و گیرنده‌هایی مثل ستاپ باکس، خود زیر تلویزیون هم در انواع مختلف یک نوع دکوری محسوب شده و تاثیر چشمگیری در دکوراسیون منزل دارد.

 میز تلویزیون در مدلهای مختلفی سالیان سال است که میهمان خانه‌های ما شده و از گذشته تا بحال هم تغییرات زیادی داشته ‌است. از مدلهای اولیه با ارتفاع زیاد و عرض کم گرفته تا انواع مدل میز تلویزیون جدید امروزی با ارتفاع کم و عرض زیادتر نسبت به نمونه‌های قدیمی آن. اگر قصد تهیه و خرید میز زیر تلویزیونی را دارید و بین این همه مدلهای متفاوت دودل هستید مطالعه موارد زیر کمک زیادی به شما خواهد کرد.

 • مدل میز تلویزیون

 با توجه به علاقه خود و همچنین نوع و تیپ بقیه لوازم خانه میتوانید مدل میز تلویزیون خود را از انواع مدلهای سنتی، کلاسیک و مدرن انتخاب کنید.

 • میز تلویزیون مدرن

ظاهر این نوع از میزهای زیر تلویزیون بسیار ساده و در عین حال شکیل و عامه پسند بوده که علاوه بر جادار بودن میتوانید انواع وسایل دکوری را نیز در روی آن قرار دهید بدون آنکه حس شلوغی و دلزدگی را در دراز مدت تجربه کنید.

 • میز تلویزیون دیواری

میز تلویزیون دیواری برای خانه کوچک

از جدیدترین مدلهای روز بازار جهان بوده که البته تنوع زیادی ندارند. ولی اگر فضای کمی دارید و تلویزیون خود را به دیوار نصب کرده‌اید میتوانید به وسیله میز تلویزیون دیواری و شلفهای کمکی آن زیبایی دکوراسیون خانه خود را دوچندان کنید. نصب این مدل آسان بوده و قدرت تحمل وزن قابل قبولی هم دارند.

 • کدام رنگ را میپسندید؟

همه رنگها برای زیر تلویزیونی به خودی خود زیبا هستند ولی همه چیز بسته به سلیقه شما و رنگ بقیه لوازم دکوری منزل دارد. بطور کلی رنگ مشکی کمد از مد افتاده و رنگهای چوبی، سفید و تلفیقی از رنگ تیره و روشن، فضای جدید و مدرنی را به همراه دارد. 

 • قیمت میز تلویزیون

در بازار امروز از مبلغ ۲۰۰ تومن تا چندین میلیون میتوانید اقدام به خرید میز کنید. اینکه از چه جنس و موادی در تولید آن استفاده شده باشد، ابعاد و اندازه کار، ساده یا طرح‌دار بودن و برند بودن جنس میتواند در قیمت تمام شده تاثیر بگذارد. در وب سایت آشیونه میتوانید انواع مدلها را با توجه به سلیقه و نیاز خود با قیمت مناسبتر و با توجه به متریال استفاده شده یکسان نسبت به سایر فروشگاههای مشابه، مقایسه و تهیه کنید. 

میز تلویزیون

باکس تلویزیون دیواری

زیر تلویزیون

مقایسه آگهی ها

مقایسه
0
  0
  سبد خرید
  سبد شما خالی است!خرید